1. Anasayfa
 2. Survivor

Survivor Hangi Günler Var 2024? Haftada Kaç Gün?

Survivor Hangi Günler Var 2024? Haftada Kaç Gün?
0
Ad

Survivor yarışması yıllardır Türkiye’de televizyon dünyasının en çok izlenenleri arasında yer almaktadır. 2005 yılından bugüne her yıl yayınlanan Survivor yarışması bu yıl da All Star olarak yayınlanmaya devam ediyor. En çok aratılan sorulardan birisi de Survivor hangi günler var sorusu oluyor. Survivor hafta sonu var mı? Haftanın kaç günü yayınlanıyor gelin bir bakalım.

Survivor yarışmasını izlemeyen yoktur. Düzenli olarak olmasa bile illa ki bir süreliğine Survivor izlemişsinizdir. Günümüzde oldukça popüler olan ve fazlasıyla sevilen Survivor yarışması Türkiye’nin televizyon tarihinde en çok izlenen yarışma olmuştur. Yıllardır devam eden bu yarışma haftanın birkaç günü TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Ad
survivor hangi günler var 2024

Survivor Hangi Günler Var?

Survivor yarışması TV8 ekranlarında haftada 5 gün yayınlanmaktadır. Sevilen yarışma programı Survivor, Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Saat 20:00’da başlayan yarışma 00:00’a kadar sürüyor. Buna göre haftada 5 gün yayınlanan Survivor yarışması Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri akşam saat 20:00’da yayınlanıyor.

Geçtiğimiz yılda da Survivor aynı şekilde haftada 5 gün olarak yayınlanıyordu. Bu yıl da herhangi bir değişiklik olmadı ve haftanın 5 günü Survivor TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Survivor Haftada Kaç Gün?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere TV8’de yayınlanan Survivor yarışması haftanın 5 günü yayınlanmaktadır. Hafta içi 3 gün ve hafta sonu olmak üzere haftada 5 gün TV8 ekranlarında yayınlanan bu yarışmanın yayın günleri de yukarıda belirttiğimiz şekildedir.

Survivor Kaç Yıldır Var?

Survivor yarışması ilk kez 2005 yılında yayınlandı. 2005 yılından bugüne 19 yıldır devam eden Survivor yarışması 2018’e kadar Star TV’de yayınlanırken, 2019 yılından itibaren TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Günümüzde hala Acun Ilıcalı’nın satın almış olduğu TV8 kanalının ekranlarında yayınlanmaktadır.

Survivor yarışmasıyla ilk kez 2005 yılında tanışmıştık. 2005 yılından sonra her yıl yeni bir sezonla devam eden Survivor yarışması 19. sezonuyla şu anda yayın hayatını sürdürmeye devam etmektedir.

Survivor Cumartesi Günü Var mı 2024?

Evet, Survivor yarışması Cumartesi günleri de yayınlanmaktadır. Cumartesi akşamı saat 20:00’da Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı olan TV8’de Survivor yayınlanmaktadır. Hemen arkasından Pazar günü de aynı saatte yayınlanan Survivor yarışması haftanın toplamda 5 günü yayınlanıyor. Yalnızca çarşamba ve perşembe günleri yayınlanmamaktadır.

Survivor Hangi Ayda Bitiyor?

Survivor yarışmasının Nisan ya da Haziran aylarında bitmesi bekleniyor. Her yıl 6 ay süren Survivor yarışması bu yıl da Nisan veya Haziran ayında bitecek ve şampiyon belli olacak. Survivor All Star 2024 yarışma programının şampiyonunun kim olacağı, yarışmanın biteceği ay olan Nisan ayında belli olacaktır. Buna göre Survivor yarışması Nisan ayında bitecektir.

Bu içeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlere belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Ad
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir